Odstranění pigmentových skvrn a červených žilek

Czech Chinese (Simplified) English French German Japanese Russian
490,-

Odstranění červených žilek a pigmentace

Popraskané žilky (kuperóza) jsou nejčastějším problémem suché pleti (neustálé začervenání, rozšířené, později viditelné žilky). Přístroj na odstranění červených žilek využívá vysokou frekvenci k okamžité koagulaci (srážení) hemoglobinu ve zvětšených kapilárách a k jejich uzavření. S tímto přístrojem je velmi jednoduché odstranění stařeckých skvrn a pigmentových skvrn vzniklých opalováním.

Problém červených žilek

Popraskané žilky (kuperóza) jsou nejčastějším problémem suché pleti (neustálé začervenání, rozšířené, později viditelné žilky). Vyskytují se na tvářích, v okolí nosu a na dekoltu. Příčinou jejich vzniku je křehkost cévních stěn a vrozené sklony, ale rovněž bývá podpořen životním stylem, působením UV záření a častého opalování nebo vlivem silných teplotních změn. Popraskané žilky se vyskytují u nejméně jedné třetiny všech žen a menšího procenta mužů. Normální zdravé žilky se roztahují a zase stahují, ale pokud tuto schopnost ztratí, zůstanou trvale rozšířené a prosvítají přes kůži. V ochablých cévách totiž zůstává krev obsahující hemoglobin (který prosvítá na povrch), a důsledkem je trvalé začervenání.

Často se na žilky aplikují nejrůznější krémy a kosmetika, která však neproniká dostatečně hluboko a tudíž problém pouze zmírňuje, ale nemůže jej zcela vyřešit. Nejnovější metodou je účinné odstraňování žilek pomocí vysoké frekvence.

Jak to funguje?

Přístroj využívá vysokou frekvenci k okamžité koagulaci (srážení) hemoglobinu ve zvětšených kapilárách a k jejich uzavření. Špička léčebné jehly má v průměru pouze 10 um, díky čemuž nedochází k poškození epidermis (pokožky). Rozšířené cévky mohou být odstraněny už po jediném ošetření. Vysoká hustota energie způsobuje to, že cílové tkáně jsou koagulovány téměř okamžitě a jsou odstraněny v průběhu 3-7 dnů. S tímto přístrojem je také velmi jednoduché odstranění stařeckých skvrn a pigmentových skvrn vzniklých opalováním.

Použití přístroje

  • Odstranění červených žilek – účinně řeší problémy s žilkami po celém těle
  • Benigní proliferace – kožní výrůstky: Mílie, hybridní névy, intradermální névy, ploché bradavice, tukové bulky
  • Poruchy pigmentace – stařecké skvrny, pigmentové skvrny způsobené sluncem, hyperpigmentace 

 

Nežádoucí účinky

  • Rozšířené cévy zmizí okamžitě, ošetřené místo však může na chvilku ztmavnout
  • Může se objevit zčervenání a otoky
  • Ošetření by mělo probíhat pouze jednou za měsíc
  • Po ošetření se chraňte před slunečním zářením
  • Po ošetření je potřeba používat protizánětlivé prostředky

Cena: od 500 Kč dle rozsahu