Ozonizace

Czech Chinese (Simplified) English French German Japanese Russian
790,-

Výhodou ozonizace je její výrazný a brzy viditelný efekt. Ozon a atomární kyslík zlikvidují velmi radikálně všechny negativní mikroby, tedy i stafylokoky, které způsobují např. akné.  Malý statický náboj, odpuzuje nečistoty, čímž brání ucpávání pórů. Ozonizace je metoda, která mimo jiné pomáhá i proti padání vlasů či působí při léčbě lomivosti nehtů. Jemně urychluje prokrvení a průtok tkáňového moku. Tím zvyšuje přísun živin, což vede nejen k regeneraci pokožky, ale také vlasů, nehtů apod.
Při použití ozonizace působí ozon ve vnitřních strukturách kůže a ne pouze na povrchu. Díky této metodě se účinné a výživné látky z kosmetického přípravku dostanou hluboko do kůže, což umožňuje dosáhnout nesrovnatelně vyššího efektu, než při klasickém povrchovém používání. 
Také u rozšířených cévek (venektázií) je prokrvení velmi důležité (i když se to může zdát na první pohled nepravděpodobné). Využitím průtoku okolních cév, se nápor krve na rozšířené žilky sníží. Ty se pak následně zužují a stávají se podstatně méně výrazné.

Ozonizace tedy brání zánětům pokožky a výrazně zvyšuje její odolnost. Používání tohoto přístroje je označováno jako neinvazivní, při jeho užívání nedochází k bolesti, poranění či zarudnutí, používání je bezbolestné. Tyto efekty vedou ke zdravější kůži a snížení léčebné doby.

Vynikající při vlasové terapii pro rychlý růst zdravých, lesklých a pevných vlasů, obnova cibulek

Ceník

60 min ošetření 790,-
balíček 3x ošetření 2370,-
balíček 5x ošetření 3950,-