Odstranění kožních výrůstků, milií a fibromků

Czech Chinese (Simplified) English French German Japanese Russian
150,-

Odstraňování kožních výrůstku (hemangiomy, bradavice, fibromy, mílie, drobnější pigmentace) provádíme elektrickou jehlou. Nejprve posoudíme, jestli se jedná o neškodnou záležitost. Pokud by se nám kožní útvar zdál podezřelý (melanom, nebo jiné kožní onemocnění), odkážeme klienta na dermatologii. Jestliže se chystáte do studia na první návštěvu, doporučujeme nejprve konzultaci. Trvání zákroku se odvíjí od velikosti výrůstku, či skvrny a počtu ošetřovaných částí. Z pravidla se jedná o pouhé vteřiny až minuty.  Obličejové partie doporučujeme ošetřovat na podzim či v zimě kvůli hrozbě vzniku pigmentace. V letních měsících je nutné si ošetřovanou lokalitu po dobu hojení a bezprostředně po něm (cca 1měsíc) mazat krémem s UV50, nebo se vyhýbat přímému slunci.

Průběh ošetření

Partii mohu ošetřit anestetickou mastí (doba působení cca 20min). Po přiložení jehly ucítíte štípnutí a lehké pálení. Jedna lokalita trvá pohých několik vteřin.

Po ošetření je možno místo natírat Bepantenem . Nejdříve se na kůži udělá červený flíček a po několika hodinách až dnech může vzniknout (a zpravidla vznikne) stroupek. Ten je nutno nesloupávat a vyčkat, až sám odpadne.

 

Ceník

Odstranění jednoho kožního výrůstku do 0,3 cm 200,-
Odstranění jednoho kožního výrůstku v rámci kosmetického ošetření do 0,3 cm 150,-
Do 10 kožních výrůstků 800,-
Do 20 kožních výrůstků 1200,-
Odstranění středně velkých bradavic a jiných kožních vad 1ks (0,4 - 1 cm) 350,-
Odstranění větších baradavic a jiných kožních vad 1 ks (nad 1 cm) 500,-
Odstranaění větších kosmetických vad 5 - 10 ošetření 1500,-
Odstranění středních a větších kosmetických vad v rámci kosmetického ošetření dle množství -20%
Odstranění žilek dle rozsahu od 500,-
Odstranění pigmentací viz ceník kožní  výrůstky