Hifu Ultherapy

Czech Chinese (Simplified) English French German Japanese Russian
2990,-

Účinnost metody HIFU Utherapy je srovnatelná s chirurgickým ošetřením, a proto je velmi populární a využívají ji i celebrity. 

Problémy se musí řešit zevnitř, a proto ultrazvukový přístroj, za pomoci speciální sondy přesně cílí impulzy do hloubky 4,5 mm (SMAS) pod pokožku, která reaguje stažením. Následný efekt je ihned patrný v podobě částečně vypnuté a zpevněné pokožky, pod kterou se začínají tvořit kolagenová vlákna. Tento efekt se bude stupňovat a svého maxima dosáhne v období 3 – 6 měsíců po ošetření, kdy se vytvoří dostatek nových kolagenních vláken a podpůrná tkáň se tak zcela zpevní.

Ošetření lze aplikovat na celý obličej (obočí, oční okolí, vrásky kolem úst) a dekolt. Zákrok se provádí bez nutnosti hospitalizace, je k vašemu organismu šetrný a provádí se tedy pouze ambulantně.

Průběh zákroku

Hlavice sondy se přiloží na požadovanou partii a následně začne vysílat intenzivní cílené ultrazvukové vlny do efektivní hloubky 4,5 mm, kde se dosahují nejlepší liftingových výsledků. Působením fokusovaného ultrazvuku vzniká hustá 3D matrice koagulačních bodů, které vyvolají postupné zpevňování podpůrné tkáně. Při ošetření může klientka pociťovat silnější zahřátí v ošeřované partii, které je  způsobeno správným zacílením Ulthery. V tomto případě se může klientka domluvit s ošetřujícím na snížení intenzity fokusovaného ultrazvuku. Ultherapie je časově nenáročné ošetření, které provádí vyškolený a certifikovaný personál.

Kdy a kdo může ošetření podstoupit?

Ultherapy je možné provádět během celého roku. Ošetření může podstoupit každý, kdo na sobě pozoruje povolenou a ochablou pleť, s výjimkou kontraindikací.

Kontraindikace:

  • Aktivní implantáty (např. srdeční kardiostimulátor nebojiný implantát )

  • Diabetes

  • Onemocnění srdce

  • Epilepsie a další neurologické poruchy

  • Aktivní infekce a imunosupresivní onemocnění, včetně AIDS a infekce HIV

  • Použití imunosupresivních léků

  • Těhotenství a kojící klientky

  • Tetování v oblasti ošetření

Ceník

Okolí úst 3900,-
Okolí očí (tzn. oční okolí, dolní víčka a spánky) 4990,-
FullFace lift (tzn. Celý obličej, krk i dekolt) 17900.-
Čelo 3900,-
Celé tváře 11900,-
Dekolt 7900,-
Krk 11900,-
Kolena 7900,-