Bělení zubů - 3 x 30 min

Czech Chinese (Simplified) English French German Japanese Russian
3300,-

Bělení zubů stomalotogickým gelem - bezperoxidové bělení i pro ty nejcitlivější zoubky.

Dokonale symetrický, zdravý a zářivě bílý úsměv se postupně stal známkou vysoké společenské a profesionální prestiže. Zažloutlé zuby mohou být příčinou v naší genetické výbavě. Velkou zásluhu však na odstínu našich zubů mají i vnější faktory, zejména nesprávná životospráva.

Naštěstí existují vysoce účinné a moderní způsoby, jak rozzářit každý úsměv. Jedním z nich je i bělení zubů pomocí naší bělící lampy!

NEJNOVĚJŠÍ TYP LED LAMPY S LCD .
Technologie pro peroxidové i neperoxidové bělení zubů z Itálie. Okamžité vybělení zubů až o 8-10 odstínů, bez bolesti a bez citlivosti zubů. Při bělení zubů se používá revoluční bělící gel v souladu s novou vyhláškou č. 244/2012 Sb. dle směrnice EU – 76/768/EHS. Tato vyhláška zakazuje použití více jak 0,1% koncentrace peroxidu v přípravcích na bělení zubů prodávaných či používaných mimo ordinace zubních lékařů či dentálních hygienistek..

Při efektivním bělení certifikovaným přístrojem se používají kvalitní bělící sady z EU s obsahem patentovaného bělícího gelu. Bělení zubů trvá 1-30 minut. Oči klienta jsou chráněny speciálními brýlemi. Ošetření je zcela bezpečné a výsledky jsou viditelné ihned. V případě velmi zažloutlých zubů je možné proceduru již po 7 dnech opakovat. Zuby vydrží vybělené dle životního stylu několik měsíců i let, podle genetického zabarvení a životního stylu, pokud jde o stravování, kouření apod

Něco o revolučním bělení zubů:

  •  LED světlo s gelem šetrně zesvětlí zuby o 2–10 odstínů
  •  za 30min. procedura vykouzlí úsměv filmové hvězdy
  •  Námi používaný bělící gel nepoškozuje dásně, sklovinu, ani korunky
  •  Odstraňuje nejčastější důsledky zabarvení zubů od kávy, čaje, kouření, vína apod.
  •  Možnost bělení doporučujeme opakovat po 7-14 dnech pro lepší efekt

 

Během bezbolestné procedury získáte zářivě bílý úsměv a nemusíte se bát ani zvýšené citlivosti zubů. Bělení zubů funguje na principu šetrného a bezpečného gelu v kombinaci s přístrojem Whiten LED, který využívá studené modré LED světlo o vlnové délce 430–490 nm, červené LED světlo o vlnové délce 620-640 nm a fialové LED světlo o vlnové délce 380-420 nm. Vybělení tímto způsobem je maximálně účinné a výsledky vás potěší okamžitě. Modré LED světlo bělí zuby, červené chrání dásně a fialové sterilizuje.

  • Můžete mít bělejší zuby o 2 - 5 odstínů stupnice bělosti už za dva týdny.
  • Maximálně bezpečné pro zuby a dásně, je možné používat i při zvýšené citlivosti zubů.
  • Díky obsahu Xylitolu současně zuby posiluje a remineralizuje zubní sklovinu.

Gel ze sady na bělení zubů obsahuje extrakt z Aloe Vera, heřmánku, granátového jablka a šetrně pečuje o vybělené zuby a dásně. Zároveň remineralizuje zubní sklovinu, pomáhá snižovat kazivost zubů a chrání dásně před záněty. Komplexně tak vylepšuje hygienu dutiny ústní.

Ceník

Balíček ošetření 3 x 25 min 3300,-